Aktualności

Międzypowiatowy turniej halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz

BratekGim @04.03.2018

Międzypowiatowy turniej halowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz

Nasza drużyna  nieoczekiwanie zajeła 2 miejsce w turnieju seniorów W dzisiejszym dniu ( 03.03.2018r. ) nasza drużyna juniorów wzięła udział w przedsezonowym turnieju o puchar burmistrza. Impreza odbyła się na hali sportowej w Zagórzu , a turniej organizowany był 8 rok z rzędu przez naszego trenera. 
Całość była rozgrywana na bazie ,, każdy z każdym ". W zawodach wzięło udział 6 drużyn ( Gabry Łukowe , LKS Czaszyn , Brzozowia Brzozów , Osława Zagórz , LKS Płowce Stroże Małe i oczywiście My ) 
Z nastawieniem na dobrą zabawe wyszliśmy z myślą , że nie mamy większych szans na sukces , jak sie później okazało zostaliśmy ,, czarnym koniem " turnieju. 
Przejdzmy do opisu naszych meczów. Pierwsze spotkanie rozegraliśmy z Płowcami. Początek ? Bardzo chaotyczny i burzliwy , niecelnie podania i głupie straty. Po błędzie obrony tracimy bramkę na 1:0 , jednak nie załamaliśmy sie i zdołaliśmy wyrównać po trafieniu Pawła Rachwała , podbudowani bramką zaczynamy w końcu grać co przynosi kolejnego , zwycięzkiego gola Tomka Marcinika. 
Drugi mecz z Brzozowią zaczynamy pewniej niż poprzedni , ale niestety tracimy bramkę na 1:0 po czym długo nie mogliśmy skleić akcji , aż w końcu w ostatnich sekundach meczu Miłosz Stach resztkami sił ogrywa 2 obrońców i wykłada ,, patelnię " Dominikowi , który dopełnia formalność , wywalczyliśmy ważny remis. 
Trzeci mecz gramy z Zagórzem , głownie bronimy , ale mamy też swoje akcje , których nie udało sie wykorzystać , mecz przegrywamy 1:0 i tracimy 3pkt ... 
Czwarty mecz przeciwko LKS Czaszyn ... Mierzą sie dwie drużyny grające dobrze w obronie , więc mecz zakończył sie wynikiem 0:0 , choć nie dużo brakowało abyśmy stracili remis ... 
Ostatni ( piąty ) mecz rozegrany przeciwko Łukowemu , spotkanie w którym pokazaliśmy na co nas stać. Bramkę na 1:0 zdobywamy po indywidualnym rajdzie Dominika Jaworskiego. Prowadzenie podwyższa Paweł Rachwał. Po za tym dużo składnych akcji , ale piłka obijała jedynie poprzeczke , lub leciała obok. Ostatecznie wygrywamy 2:1 
Cały nasz wysiłek przyniósł nam nieoczekiwane 2 miejsce , dodać trzeba też , że nasz bramkarz Łukasz Mołczan został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju ( gratulacje ) , a obrana grała ponad przeciętnie. 
Tabela końcowa: 
1. Osława Zagórz 
2. UKS Bratek Gimball Łukowe 

3. LKS Czaszyn 

4.Gabry Łukowe 

5. Brzozovia Brzózow 

6. LKS Płowce Stoże Małe  

Komentarze - bądź pierwszy, skomentuj! Dodaj opinię